
|
|
|
Van CX 500 C (Custom) naar CX 500 CR (City-Ratbike)!
![]() Uitlaatpot is doorgerot, dus een stuk flexibele uitlaat gemonteerd. Ik ben er nu achter dat de 'pot' ook tevens een demper was... |
![]() Ziet er niet slecht uit, maar ik moet er nog wel even met de spuitbus overheen. (Matzwart uiteraard!) |
|
|
|
![]() Deze slogan blijft overeind, maar er moet zo nu en dan toch even gesleuteld worden. |
![]() Om de pijpjes passend te krijgen, moest er wel even gelast worden... |
![]() Met de 'looks' is niks mis, maar... |
![]() ...bij Woesthoff hadden ze stillere dempers. |
![]() Na een middag sleutelen... |
![]() ...is dit het glimmende resultaat! |

Laatste update van 2005... de "Centrale Side Mount"?
![]() Zo kwam hij binnen... (40.000km) |
![]() Zijkapjes zijn nu zwart. |
||||
![]() Het Ducktailspatbord zit er op. |
![]() Achterspatbord in "kleur". |
||||
![]() Hoge stuur vervangen door een BMW Fundurostuur. |
![]() Zo, al het rood is nu weg... |
||||
![]() Zadel van 2mm staalplaat met een stuk van een campingmatje en kunstleer. |
![]() Tassenset bij de dump voor 5,5 Euro. |
||||
![]() Overige details worden nu ook zwart. Hier het blok... |
![]() Achterwiel... |
||||
![]() Howto... |
![]() ...create a... |
||||
![]() ...slashcut! |
![]() Eindelijk muziek! |
||||
![]() Oh ja, een veelgestelde vraag: "Is het blok gemoffeld of zo?" Nee dus, gewoon na een rit -als het blok warm is- een spuitbus DO NOT CLEAN YOUR VEHICLE!!! |
|||||
|
WEBLOG CX500C: 30-01-2006: Na het
Elefantentreffen is de versnellingspook rechtgebogen, beugeltje van
zijstandaard rechtgebogen en... verder niks bij km-stand 65.000! Nou ja,
stuur ff rechtzetten en de lekke uitlaat repareren dan. 07-02-2007: Klepspeling gecontroleerd (OK) en
olie (10W40 Castrol) vervangen bij 67.800km. 11-01-2008: Eerste
reparatie van 2008: 2 nieuwe bougies en schone carburateurs etc. NMW 13-02-2008: Van plan om de
linkerpijp ook te vervangen...
09-01-2009: Na een half jaar zonder
problemen en onderhoud, gaat de beluchting van de cardan olie spugen.
01-03-2009: Na een paar ritjes op 1 cylinder
gereden te hebben, ben ik het zat om al knallend door de wijk te rijden.
09-04-2009: Het knallen bleef na 1-3-2009 onverminderd doorgaan. Na
weer de bougies schoongemaakt te hebben, bleek de ene niet echt lekker
te vonken en uiteindelijk startte de motor helemaal niet meer. Allebei
de bougies vervangen dan maar en nu is het euvel definitief opgelost! 28-07-2010: Na een winter en voorjaar zonder achterrem gereden te hebben, heb ik de achterrem losgehaald. Het roest heb ik van de centrale as afgeslepen. Na het spul flink ingevet te hebben weer gemonteerd en hij remt weer zonder dat de rempook blijft hangen,yes! (2 uur werk, uitlaten moesten er af.) 21-10-2010: Na een weekje stilstaan startte de Honda als een nieuwe, maar aanslaan? Ho maar. Bougies gereinigd en afgesteld, carburateurs gereinigd en accu opgeladen; matig resultaat... Misschien een membraan lek? Dennis maar eens vragen als hij de versnellingsbakkering vervangt. KM-stand: 77.350 23-10-2010: CX heeft geen membraan, maar schuiven... Keerring is vervangen, dus lekt de CX niet meer bij de versnellingspook. 27-10-2010: Reparatie beugel voor de koppelingskabel. Gelukkig had ik de halve beugel nog die was overgebleven na de reparatie van het kettingscherm van de Harley. Scheelde al gauw weer €1,89 Incl. BTW. 17-10-2010: Starten is nog steeds een drama, maar gaat wel beter als ik na een rit de benzinekraan dichtzet... hmm?
P.S. Nee, de motor lekt nog steeds niet! Alles wat je ziet glimmen is smeerolie/-vet of WD40. 07-01-2011: Op weg naar het Yaktreffen is de motor op een ijsrichel boven Kalkar (D) gesneuveld. (De berijder ook...) 07-02-2011: Ook het stuur bleek bij de eerste rit krom... 10-02-2011: Dennis had nog een Tomaselli-stuur liggen; de Honda bestaat nu dus uit Japanse, Duitse, Amerikaanse en Italiaanse onderdelen! Zomer 2011: Motor start wel, maar loopt op 1 pit en knalt er vrolijk op los. Bobine? Dennis heeft hem met een noodoplossing weer op 2 pitten aan de gang gekregen. Oplossing? Nog niet, gewoon rijden en afwachten! Update: november 2011... hij loopt nog steeds! Oh ja, sinds een paar maanden lekt de Honda iedere keer na het rijden een paar cc aan olie. Geen idee waar dat vandaan komt, maar voorlopig blijft het nog binnen de perken. Motorbeurs Utrecht 2012: Op de heenweg reed de Honda niet harder meer dan 100-110km/u. Onderweg moest de zijstandaard met elastiek vastgezet worden. In Utrecht aangekomen bleek de rechterzijkant van de motor (en mijzelf) kompleet onder de olie te zitten en er zat volgens mij ook nog koelvloeistof tussen... Op de terugweg nog slechts 80-85km/u wat tussen al dat vrachtverkeer in de spits niet echt een lolletje is! M.a.w. er moest haast gemaakt worden met het Honda CM250C-Project!
Per 24 maart 2012 is het over en uit met de CX! |
|||||